Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Vyjádření k aktuální situaci

Pozorně sledujeme aktuální situaci ohledně Coronaviru (COVID-19) a důsledně dodržujeme doporučení, vydaná vládou, abychom ochránili naše zákazníky, zaměstnance i ostatní obyvatele ČR.

I když se snažíme zachovat nejvyšší úroveň služeb, nevyhnutelně to bude záviset na aktuálních okolnostech. Naší prioritou je rychlá reakční doba pro případy poruchy a zajištění následného servisu. To může vést k menším zpožděním v údržbě, jež se doufáme setká s pochopením z vaší strany.

Pokud v tuto chvíli budete potřebovat pronájem nebo nákupy, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 731 449 613.

Rádi bychom vás ujistili, že i nadále zachováváme naše vysoké standardy bezpečnosti a čistoty. Kromě provádění nezbytných opatření za účelem omezení šíření choroboplodných zárodků v našich zařízeních jsme i nadále ostražití a přijmeme další preventivní opatření podle doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO), Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a vlády.

I nadále budeme monitorovat vývoj situace a v případě potřeby vás budeme včas informovat.

Děkujeme, tým LUX-PTZ, s.r.o.

Novinky v sekci Příslušenství a vybavení

Jak jste si mohli všimnout, do naší produktové sekce „Příslušenství a vybavení“ přibyla k propichovačce a otevřeným kontejnerům ještě vyklápěcí zařízení. Ta vám pomohou všude tam, kde se v různých sběrných nádobách kumuluje odpadový materiál, určený k lisování.  Jednou z jejich hlavních předností je úspora času, potřebného při přemísťování odpadu do lisu. Vyklápěcí zařízení nabízíme pro nádoby různého objemu, s různou výklopnou výškou, integrovaná i samostatná, čili externí.

Externí vyklápěcí zařízení

Externí, neboli samostatně stojící, výklopná zařízení v naší nabídce můžete použít pro stacionární lisy, lisovací kontejnery, a model VZP 222, který je dokonce pojízdný, i pro balíkovací lisy. Ostatní typy jsou určené pro umístění z rampy, ale dokážeme je upravit dle přesného přání zákazníka. Liší se výklopnou výškou a také maximálním obsahem vyklápěných nádob – nejvíce, tedy 2 500 l – zvládne model VZ 279.Integrovaná vyklápěcí zařízení

Integrovaná vyklápěcí zařízení nabízíme umístěná buď na stacionární jednotce (např. SL 900, SL 1100) nebo na lisovacím kontejneru (třeba LK-V, LK-M). Všechna zařízení v naší nabídce zvládnou vyklopit různé typy nádob – většina je určena na vyklápění ze země, ale k dispozici máme i verzi s vyklápěním z rampy.