Novinky v sekci Příslušenství a vybavení

Jak jste si mohli všimnout, do naší produktové sekce „Příslušenství a vybavení“ přibyla k propichovačce a otevřeným kontejnerům ještě vyklápěcí zařízení. Ta vám pomohou všude tam, kde se v různých sběrných nádobách kumuluje odpadový materiál, určený k lisování.  Jednou z jejich hlavních předností je úspora času, potřebného při přemísťování odpadu do lisu. Vyklápěcí zařízení nabízíme pro nádoby různého objemu, s různou výklopnou výškou, integrovaná i samostatná, čili externí.

Externí vyklápěcí zařízení

Externí, neboli samostatně stojící, výklopná zařízení v naší nabídce můžete použít pro stacionární lisy, lisovací kontejnery, a model VZP 222, který je dokonce pojízdný, i pro balíkovací lisy. Ostatní typy jsou určené pro umístění z rampy, ale dokážeme je upravit dle přesného přání zákazníka. Liší se výklopnou výškou a také maximálním obsahem vyklápěných nádob – nejvíce, tedy 2 500 l – zvládne model VZ 279.Integrovaná vyklápěcí zařízení

Integrovaná vyklápěcí zařízení nabízíme umístěná buď na stacionární jednotce (např. SL 900, SL 1100) nebo na lisovacím kontejneru (třeba LK-V, LK-M). Všechna zařízení v naší nabídce zvládnou vyklopit různé typy nádob – většina je určena na vyklápění ze země, ale k dispozici máme i verzi s vyklápěním z rampy.