Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Třídicí linky

Třídicí linky:

Požadavek na třídění materiálů podle různých hledisek se objevuje v různých fázích výrobního i recyklačního procesu.
Může být požadováno třídění materiálu podle velikosti nebo podle jeho druhu.

Zákazníci:
Technologie třídění odpadů a ostatních druhotných surovin řešíme vždy individuálně s každým investorem osobně. Dodávky provádíme kompletní, tedy od projektu přes výrobu, montáž, elektroinstalaci až po pravidelný servis. Vždy připravíme konkrétní zařízení pro daného zákazníka a jeho potřeby. Ty nejmenší technologie mohou zpracovávat třeba jen několik desítek tun materiálu ročně a naopak horní hranice výkonu zařízení není omezena.

Vybavení linek:
Řetězový dopravník pro plnění lisů, drtičů a kontejnerů, propojovací technologické dopravníky, rotační separátor, magnetický separátor, příjmový stůl, válečková dráha, třídicí kabina, třídicí dopravník, vzduchotechnika, elektroinstalace, program řízení.
Zajišťujeme kompletní servis: projekce – výroba – doprava – montáž – servis.

Video


Příslušenství


Ke stažení


Máte dotaz?


  1. Každý účastník souhlasí s tím, že jím poskytnuté údaje v rozsahu zde uvedeném mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovány organizátorem jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem rozesílání vyžádaných zpráv, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích organizátora. Organizátor je oprávněn osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu organizátora uvedenou v kontaktech.
 

Aplikace


Třídicí linky

Třídící linky na odpad