Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Vyjádření k aktuální situaci

Pozorně sledujeme aktuální situaci ohledně Coronaviru (COVID-19) a důsledně dodržujeme doporučení, vydaná vládou, abychom ochránili naše zákazníky, zaměstnance i ostatní obyvatele ČR.

I když se snažíme zachovat nejvyšší úroveň služeb, nevyhnutelně to bude záviset na aktuálních okolnostech. Naší prioritou je rychlá reakční doba pro případy poruchy a zajištění následného servisu. To může vést k menším zpožděním v údržbě, jež se doufáme setká s pochopením z vaší strany.

Pokud v tuto chvíli budete potřebovat pronájem nebo nákupy, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 731 449 613.

Rádi bychom vás ujistili, že i nadále zachováváme naše vysoké standardy bezpečnosti a čistoty. Kromě provádění nezbytných opatření za účelem omezení šíření choroboplodných zárodků v našich zařízeních jsme i nadále ostražití a přijmeme další preventivní opatření podle doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO), Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a vlády.

I nadále budeme monitorovat vývoj situace a v případě potřeby vás budeme včas informovat.

Děkujeme, tým LUX-PTZ, s.r.o.

Vybavení sběrných dvorů

Do sběrného dvora jsou potřeba nejen otevřené kontejnery v počtu závislém na druzích sbíraného odpadu, ale především by každý moderní sběrný dvůr měl disponovat lisovací technikou. Při výběru správného typu zařízení záleží především na velikosti sběrného dvora (množství nahromaděného odpadu). Nabízíme širokou škálu různých typů zařízení jako jsou malé balíkovací lisy 3-12 t lisovací síly, velké balíkovací lisy 20-100 t, různé typy lisovacích kontejnerů, stacionární lisy s přípojnými kontejnery, ale také plnoautomatické horizontální lisy

Pro ještě snadnější práci s odpadem nabízíme i rozmanité příslušenství, například integrované i samostatné vyklápěcí zařízení.

Chcete-li se o sběrných dvorech dozvědět ještě něco navíc, přečtěte si náš článek.