Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Vyjádření k aktuální situaci

Pozorně sledujeme aktuální situaci ohledně Coronaviru (COVID-19) a důsledně dodržujeme doporučení, vydaná vládou, abychom ochránili naše zákazníky, zaměstnance i ostatní obyvatele ČR.

I když se snažíme zachovat nejvyšší úroveň služeb, nevyhnutelně to bude záviset na aktuálních okolnostech. Naší prioritou je rychlá reakční doba pro případy poruchy a zajištění následného servisu. To může vést k menším zpožděním v údržbě, jež se doufáme setká s pochopením z vaší strany.

Pokud v tuto chvíli budete potřebovat pronájem nebo nákupy, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 731 449 613.

Rádi bychom vás ujistili, že i nadále zachováváme naše vysoké standardy bezpečnosti a čistoty. Kromě provádění nezbytných opatření za účelem omezení šíření choroboplodných zárodků v našich zařízeních jsme i nadále ostražití a přijmeme další preventivní opatření podle doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO), Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a vlády.

I nadále budeme monitorovat vývoj situace a v případě potřeby vás budeme včas informovat.

Děkujeme, tým LUX-PTZ, s.r.o.

Malý velký pomocník L3-VK

Ačkoli se jedná o nejmenší hydraulický balíkovací lis na trhu, je mezi zákazníky stále oblíbený. Vyrábíme ho v neomezené škále barev dle přání zákazníka a oblíbila si ho celá řada různých typů provozoven – od nemocnic přes hotely a restaurace, podniky s rychlým občerstvením, až po různé menší firmy, kterým ušetří prostor i náklady na manipulaci s různými druhy odpadu.

Co dokáže slisovat?

  • Karton
  • Nápojové plechovky
  • PET láhve
  • Molitan
  • I vlhký odpad do igelitových pytlů

Proč je tak oblíbený?

Jeden balík má rozměry 600 x 500 x 500-900 mm. Samozřejmě záleží na druhu lisovaného materiálu, ale hotový balík může vážit i 60 kg. Pro jeho snadnější vyjmutí má lis pohyblivou boční stěnu lisovací komory. Další usnadnění manipulace zajišťuje pojízdná komora, kterou je možné využít i jako sběrnou nádobu. Lis je sám o sobě nenáročný na provoz a v podstatě bezúdržbový.

Lis L3-VK, tak jako všechna naše zařízení, zvládne pohodlně obsluhovat i jedna jediná osoba, která se díky bezpečnostním prvkům nemusí vůbec bát úrazu. Lisovací kapacitu lisu je možné zvýšit prostřednictvím přídavných lisovacích komor.

Příslušenství, které můžeme k lisu zajistit:

  • Forma pro uchycení igelitového pytle

Doplňky pro snadnější vázání balíků seženete na našem e-shopu:

Pokud se vám náš malý velký lis také zalíbil, kontaktujte naše obchodní oddělení – vypracujeme vám cenovou nabídku.