Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Vyjádření k aktuální situaci

Pozorně sledujeme aktuální situaci ohledně Coronaviru (COVID-19) a důsledně dodržujeme doporučení, vydaná vládou, abychom ochránili naše zákazníky, zaměstnance i ostatní obyvatele ČR.

I když se snažíme zachovat nejvyšší úroveň služeb, nevyhnutelně to bude záviset na aktuálních okolnostech. Naší prioritou je rychlá reakční doba pro případy poruchy a zajištění následného servisu. To může vést k menším zpožděním v údržbě, jež se doufáme setká s pochopením z vaší strany.

Pokud v tuto chvíli budete potřebovat pronájem nebo nákupy, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 731 449 613.

Rádi bychom vás ujistili, že i nadále zachováváme naše vysoké standardy bezpečnosti a čistoty. Kromě provádění nezbytných opatření za účelem omezení šíření choroboplodných zárodků v našich zařízeních jsme i nadále ostražití a přijmeme další preventivní opatření podle doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO), Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a vlády.

I nadále budeme monitorovat vývoj situace a v případě potřeby vás budeme včas informovat.

Děkujeme, tým LUX-PTZ, s.r.o.

E-shop – košík

Objednané položky

NázevVáha (ks)Cena (ks)Počet (ks)Cena celkem
Celkem0 Kč
(s DPH: 0Kč)

Způsob dopravy

Doprava (váha 0 kg)143

Způsob platby

Dobírka30
Na fakturu (nutno předem schválit)0

Fakturační údaje

Název firmy
*
DIČ
Jméno a příjmení *
Ulice *
Město *
PSČ *
Stát *
Telefon *
E-mail *

Doručovací adresa je jiná, než fakturační

Poznámka

Odesláním objednávky souhlasím s obchodními podmínkami a využitím mnou výše uvedených údajů pro marketingové účely společnosti LUX-PTZ s.r.o. Souhlas platí do odvolání.

* povinné údaje