Lisovací kontejnery = řešení do míst s velkou produkcí odpadu

Kontejnerové lisy jsou to nejlepší řešení pro všechna místa, kde se shromažďuje velké množství odpadu a kde není příliš mnoho místa nazbyt pro manipulaci s ním. Skvělé je, že lisují jakýkoliv slisovatelný druh odpadu, který slisují až na šestinu původního objemu. Lisovací jednotky jsou kompaktní a následně se odváží celé.

Variabilita, ze které si vybere každý

Naše lisovací kontejnery vyrábíme ve spoustě variant, ze kterých si opravdu vyberete. Nabízíme kontejnery různých objemu, varianty s vyklápěcí střechou i zkrácené modely do míst, kam by se ty běžné nevešly.

příklad řešení kontejnerového lisu

Spokojenost zákazníků je naše priorita

Proto mají naše lisovací kontejnery už ve standardní výbavě chytrou elektronickou řídící jednotku, která vyhodnocuje veškeré procesy. Díky robustní konstrukci a kvalitním elektronickým komponentům mají naše lisy extra dlouhou životnost.

Objem se zmenší až šestkrát

Jak moc se podaří zmenšit objem odpadu samozřejmě závisí na typu odpadu a také na síle lisu. Lis je proto vhodné vybrat i s ohledem na odpad, který jím bude zpracováván. Každopádně platí, že se objem odpadu může zmenšit až šestkrát, což znamená slušnou úsporu nákladů.

Ušetří se za skladovací prostory i za dopravu. Pokud se odpad slisuje, není třeba ho vyvážet tak často, náklady za odvoz odpadu se sníží na šestinu. Investice do lisovacího kontejneru se tedy navrátí.

Menší množství odpadu prospěje i přírodě

Nejde však pouze o peníze, odpad ve slisované formě je příznivější taktéž pro přírodu. V době, kdy zamořujeme planetu neskutečným množstvím odpadků, je určitě krok správným směrem odpad aspoň slisovat, aby se zmenšil jeho objem.

Vycházíme vstříc zvláštním požadavkům

Respektujeme fakt, že je každá firma jiná a má své specifické potřeby. Jako nadstandardní výbavu proto můžeme ke kontejnerovým lisům zařídit také:

  • hydraulické připojení a uzavření kontejneru,
  • automatický přepínač sledu fází,
  • externí ovládání,
  • SMS-komunikaci,
  • signalizaci naplnění (i SMS),
  • vyprazdňovací zařízení kontejneru,
  • kónický tvar kontejneru,
  • zajištění těsnosti kontejneru
  • a mnoho dalšího.

Na různé modifikace horizontálních lisů se můžete podívat do aplikace našich výrobků.

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení 465676654, e-mail:trade@lux-ptz.com.