Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Vyjádření k aktuální situaci

Pozorně sledujeme aktuální situaci ohledně Coronaviru (COVID-19) a důsledně dodržujeme doporučení, vydaná vládou, abychom ochránili naše zákazníky, zaměstnance i ostatní obyvatele ČR.

I když se snažíme zachovat nejvyšší úroveň služeb, nevyhnutelně to bude záviset na aktuálních okolnostech. Naší prioritou je rychlá reakční doba pro případy poruchy a zajištění následného servisu. To může vést k menším zpožděním v údržbě, jež se doufáme setká s pochopením z vaší strany.

Pokud v tuto chvíli budete potřebovat pronájem nebo nákupy, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 731 449 613.

Rádi bychom vás ujistili, že i nadále zachováváme naše vysoké standardy bezpečnosti a čistoty. Kromě provádění nezbytných opatření za účelem omezení šíření choroboplodných zárodků v našich zařízeních jsme i nadále ostražití a přijmeme další preventivní opatření podle doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO), Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a vlády.

I nadále budeme monitorovat vývoj situace a v případě potřeby vás budeme včas informovat.

Děkujeme, tým LUX-PTZ, s.r.o.

Jsme specialisté na nakládání s odpadem

Zodpovědné odpadové hospodářství — lepší život

Doba, kdy společnosti i jednotlivci přistupovali k problematice nakládání s odpadem stylem „po nás potopa“ je naštěstí dávno za námi. Tříděním odpadu za účelem jeho následné recyklace se zabývá čím dál širší skupina obyvatel a to, jaký druh odpadu patří do jak barevného kontejneru, ví dnes už každé malé dítě. Naštěstí. Nikdo z nás přeci nechce zanechat pro budoucí generace planetu plnou odpadků!

horizontální balíkovací lis
slisovaný papír

Komplexní řešení nakládání s odpady

Hlavní ale je, neusnout na vavřínech. Vždy je a bude co zlepšovat – v logistice, skladování i způsobu shromažďování odpadu. To dobře vědí i vizionáři a specialisté ze společnosti LUX – PTZ s.r.o., která již více než 20 let vyvíjí, vyrábí a vylepšuje technologie pro nakládání s odpadem.

Společnost LUX – PTZ s.r.o. nabízí řešení odpadového hospodářství pro jednotlivce, firmy, ale i obce. Odborníci na slovo vzatí jsou vám připraveni kdykoliv poradit a díky síti autorizovaných prodejen je pro vás připraven 24 hodinový servis kdekoli v ČR i na Slovensku.

Široký sortiment

Základem i samozřejmostí jsou pochopitelně koše a jiné nádoby na odpad, které usnadní jeho třídění. V nabídce najdete širokou paletu typů nádob na odpad o různém objemu. Problém s místem při skladování odpadu vám pomůže vyřešit lis na odpad, který z beztvaré masy vytvoří kompaktní a snadno manipulovatelné balíky. Opět zde máte na výběr ze spousty druhů lisů, lišících se zejména v lisovací síle a tím pádem v objemu zpracovaného odpadu za hodinu. V LUX – PTZ s.r.o. pro vás ale dokáží navrhnout a vyrobit i třídící linku nebo třeba překládací stanici. Velmi pokrokové, hygienické a efektivní je také řešení manipulace s odpadem pomocí gravitačního shozu – ani to není pro LUX – PTZ s.r.o. problém!

Další příslušenství, jakou jsou různé typy násypek, vyklápěcích zařízení, zákrytů plnícího otvoru, propichovačka PET láhví, atd. , které vám usnadní nakládání i manipulaci s odpadem pochopitelně na skladě firmy LUX – PTZ s.r.o. také nechybí.

stacionární lis s přípojným kontejnerem