Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >

Vyjádření k aktuální situaci

Pozorně sledujeme aktuální situaci ohledně Coronaviru (COVID-19) a důsledně dodržujeme doporučení, vydaná vládou, abychom ochránili naše zákazníky, zaměstnance i ostatní obyvatele ČR.

I když se snažíme zachovat nejvyšší úroveň služeb, nevyhnutelně to bude záviset na aktuálních okolnostech. Naší prioritou je rychlá reakční doba pro případy poruchy a zajištění následného servisu. To může vést k menším zpožděním v údržbě, jež se doufáme setká s pochopením z vaší strany.

Pokud v tuto chvíli budete potřebovat pronájem nebo nákupy, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 731 449 613.

Rádi bychom vás ujistili, že i nadále zachováváme naše vysoké standardy bezpečnosti a čistoty. Kromě provádění nezbytných opatření za účelem omezení šíření choroboplodných zárodků v našich zařízeních jsme i nadále ostražití a přijmeme další preventivní opatření podle doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO), Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a vlády.

I nadále budeme monitorovat vývoj situace a v případě potřeby vás budeme včas informovat.

Děkujeme, tým LUX-PTZ, s.r.o.

Vázací drát ⌀ 3,1mm

Vázací drát ⌀ 3,1mm

Mechanicky odkujněný, tažený ocelový drát černě žíhaný, určený jako vázací drát. Dráty podle této normy se vyrábějí z nízkouhlíkatých ocelí, obvykle z jakostí
podle ČSN třídy 11. nebo dle DIN 17140 D 6-2; D 8-2; D 9-2; D 10-2; ST 37-2.

Hotový výrobek není chráněn proti korozi, je třeba jej skladovat v suchých a chráněných prostorách.

Množstevní slevy při odběru celé palety – 27ks.


Váha za ks: 40 kg


Cena bez DPH: 1420 Kč
DPH: 21 %
Cena s DPH: 1718.2 Kč


Objednat